Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

127

Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w poniedziałek 4 września. W związku z wprowadzoną reformą, Gimnazjum nr 7 zostało przyłączone do Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Stanisława Leszczyńskiego. Inauguracji asystował poczet sztandarowy naszej szkoły. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 dokonał p. dyrektor Jacek Matecki, który najpierw serdecznie powitał wszystkich pedagogów, uczniów i rodziców, a następnie omówił organizację bieżącego roku szkolnego oraz przedstawił v-ce dyrektorów: Panią Małgorzatę Biernat, Panią Agnieszkę Wawrzyniak oraz Pana Roberta Noelle.
Pan dyrektor szczególne słowa zachęty i otuchy skierował do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole.
Na zakończenie p. dyrektor życzył wszystkim zebranym zapału w zdobywaniu wiedzy oraz pasma sukcesów w bieżącym roku szkolnym.
W naszej szkole uczyć się będzie 880 uczniów, w łącznie 44 klasach. Liczba nauczycieli w bieżącym roku szkolonym wynosi 114.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMundurki
Następny artykułDZIEŃ KROPKI