Grono pedagogiczne

  1. Andrzejewska Agnieszka –  wychowanie fizyczne
  2. Bamburowicz-Węgkarska Małgorzata – przyroda
  3. Bartoszewicz Paulina – język angielski
  4. Biernat Małgorzata (dyr) – nauczyciel współorganizujący integrację
  5. Bressa Waldemar – fizyka
  6. Błaszczyk-Mikołajczak Bogna – wychowawca świetlicy
  7. Budzinska Marlena – język angielski
  8. Chodziak Barbara – edukacja wczesnoszkolna
  9. Cugier Iwona – zajęcia komputerowe, informatyka
  10. Cugier Renata – edukacja wczesnoszkolna
  11. Czarnul Manuela – geografia, przyroda
  12. Dworczak Katarzyna  geografia, przyroda
  13. Dubiał Agata – matematyka
  14. Dykiert Grażyna – edukacja wczesnoszkolna
  15. Feliczak Ewa – język niemiecki
  16. Flis Paulina – edukacja wczesnoszkolna
  17. Gaalova Veronika – religa
  18. Gabała Małgorzata – język polski, historia
  19. Godzisz Aneta – język polski
  20. Górska Jowita – język niemiecki
  21. Graczyk Mateusz – wychowanie do życia w rodzinie
  22. Greźlikowska Danuta – edukacja wczesnoszkolna
  23. Grześ Dariusz – język polski
  24. Hodowana Halina – geografia
  25. Hawryluk Beata – psycholog
  26. Jankowiak Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
  27. Kaczmarek Martyna  język polski
  28. Jokiel Arkadiusz – wychowanie fizyczne
  29. Kałmuczak Paulina – nauczyciel współorganizujący integrację
  30. Kałużna Małgorzata – wychowanie fizyczne
  31. Kałużna-El Hakim Magdalena – język angielski
  32. Kamieniarz Dariusz – wychowanie fizyczne
  33. Kaźmierczak Tomasz – matematyka
  34. Kiąca Beat – chemia
  35. Klimaszewska Daria – matematyka
  36. Klimkowska Jolanta – edukacja wczesnoszkolna
  37. Klopsz Dominika – język angielski
  38. Klupś Monika  matematyka
  39. Kołak Rafał – muzyka, technika
  40. Komorowski Adam –  wychowanie fizyczne
  41. Kornacka Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna
  42. Kostecka Edyta – nauczyciel – bibliotekarz
  43. Kowalczewska Katarzyna – język niemiecki
  44. Kozłowska Alicja – edukacja wczesnoszkolna
  45. Krauza – Nowacka Sylwia – język angielski
  46. Kubiak Monika – wychowawca świetlicy
  47. Kubiak-Czapla Agnieszka – język polski
  48. Lammel Milena – matematyka
  49. Leśniak Anna – matematyka, fizyka
  50. Lewandowska Ilona – nauczyciel współorganizujący integrację
  51. Ławecka Alina – język polski
  52. Majorczyk Anna – nauczyciel współorganizujący integrację
  53. Majorek Anna – chemia
  54. Majorek Karolina – nauczyciel współorganizujący integrację
  55. Maleszka Michał – wychowanie fizyczne
  56. Maliczak Janusz – przyroda, biologia
  57. Małecka Katarzyna – nauczyciel – bibliotekarz
  58. Małolepsza Joanna – język angielski
  59. Matecki Jacek (dyr) – wychowanie fizyczne
  60. Matuszewska Olga – religia
  61. Michalak Izabela – edukacja wczesnoszkolna
  62. Mikołajczak Agata – język angielski
  63. Mikołajczak Jacek – wychowanie fizyczne
  64. Mikołajczak Natalia – wychowawca świetlicy
  65. Misiaczyk Krzysztof – wychowanie fizyczne
  66. Murawska Ewa – wychowanie fizyczne
  67. Mycka Justyna – biologia
  68. Noelle Robert (dyr) – matematyka
  69. Nowacka Małgorzata – wychowanie fizyczne
  70. Pasternak Marek – wychowawca świetlicy
  71. Pawlak Aneta – edukacja wczesnoszkolna
  72. Pawlak Lidia – przyroda
  73. Peda Andrzej – psycholog
  74. Piątek Małgorzata – pedagog
  75. Pieczyński Robert – muzyka
  76. Pindara Karolina – wychowawca świetlicy
  77. Piotrowiak-Wawrzyniak Ewa – wychowanie fizyczne
  78. Pludra Barbara – edukacja wczesnoszkolna
  79. Pludra Urszula – historia, nauczyciel współorganizujący integrację
  80. Poloszyk Katarzyna – religia
  81. Porębska Kataryna – pedagog
  82. Prus Teresa – edukacja wczesnoszkolna
  83. Przekwas Michał– wychowanie fizyczne
  84. Pudlicka Paulina – wychowawca świetlicy
  85. Ratajczak Agnieszka – język angielski
  86. Ratajczak Kinga – język angielski
  87. Rozwalka Elżbieta – przyroda
  88. Rybińska Aneta –  religia
  89. Rybiński Tomasz – historia, wiedza o społeczeństwie
  90. Skotarczak Sandra – przyroda
  91. Stachowska-Jaskot Karolina – język polski
  92. Szmyt Małgorzata  – język angielski
  93. Szymczak Damian – historia
  94. Szynka Agnieszka – matematyka
  95. Ściesielska Liliana – edukacja wczesnoszkolna
  96. Turkowski Artur – informatyka, technika
  97. Tycner Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna
  98. Vinny Karina – zajęcia artystyczne
  99. Wawrzyniak Agnieszka (dyr) – język polski
  100. Wawrzyniak Monika –  logopeda
  101. Wawrzyniak Sławomira – logopeda
  102. Wenzel Renata – plastyka, technika
  103. Wierucki Maciej – wychowanie fizyczne
  104. Winiarska Anna – nauczyciel współorganizujący integrację
  105. Wiśniewska Anita – nauczyciel współorganizujący integrację
  106. Wojtkowiak Elżbieta – język polski
  107. Wojtyniak Maja – edukacja wczesnoszkolna
  108. Zarzecka Małgorzata – rehabilitacja
  109. Zimniak Magdalena – edukacja wczesnoszkolna
  110. Żybura-Grześ Justyna – zajęcia komputerowe, informatyka
  111. Żywień-Janczukowicz Lilianna – historia, nauczyciel współorganizujący integrację