Grono pedagogiczne

Andrzejewska Agnieszka –  wychowanie fizyczne

Bartoszewicz Paulina – język angielski

Biernat Małgorzata (dyr) – nauczyciel współorganizujący integrację

Błaszczyk-Mikołajczak Bogna – wychowawca świetlicy

Chodziak Barbara – edukacja wczesnoszkolna

Cugier Iwona – zajęcia komputerowe, nauczyciel współorganizujący integrację

Cugier Renata – edukacja wczesnoszkolna

Dubiał Agata – matematyka

Dykiert Grażyna – edukacja wczesnoszkolna

Feliczak Ewa – język niemiecki

Flis Paulina – edukacja wczesnoszkolna

Greźlikowska Danuta – edukacja wczesnoszkolna

Jankowiak Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna

Kaczmarek Martyna  zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Kałmuczak Paulina – nauczyciel współorganizujący integrację

Kałużna Małgorzata – wychowanie fizyczne

Kałużna-El Hakim Magdalena – język angielski

Kamieniarz Dariusz – wychowanie fizyczne

Klimkowska Jolanta – edukacja wczesnoszkolna

Kołak Rafał – muzyka, technika

Komorowski Adam –  wychowanie fizyczne

Kornacka Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Kozłowska Alicja – edukacja wczesnoszkolna

Krauza – Nowacka Sylwia – język angielski

Kubiak-Czapla Agnieszka – język polski

Lammel Milena – matematyka

Lewandowska Ilona – nauczyciel współorganizujący integrację

Ławecka Alina – język polski

Maleszka Michał – wychowanie fizyczne

Małecka Katarzyna – nauczyciel – bibliotekarz

Matecki Jacek (dyr) – wychowanie fizyczne

Matuszewska Olga – religia

Michalak Izabela – edukacja wczesnoszkolna

Mikołajczak Agata – język angielski

Mikołajczak Natalia – wychowawca świetlicy

Nowacka Małgorzata – wychowanie fizyczne

Pasternak Marek – wychowawca świetlicy

Pawlak Aneta – edukacja wczesnoszkolna

Pawlak Lidia – przyroda

Peda Andrzej – psycholog

Pludra Barbara – edukacja wczesnoszkolna

Pludra Urszula – historia, nauczyciel współorganizujący integrację

Poloszyk Katarzyna – religia

Porębska Kataryna – pedagog

Prus Teresa – edukacja wczesnoszkolna

Przekwas Michał– wychowanie fizyczne

Ratajczak Agnieszka – język angielski

Ratajczak Kinga – język angielski

Rozwalka Elżbieta – przyroda

Skotarczak Sandra – przyroda

Ściesielska Liliana – edukacja wczesnoszkolna

Tycner Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna

Wawrzyniak Agnieszka (dyr) – język polski

Wawrzyniak Monika – zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, logopeda

Wawrzyniak Sławomira – logopeda

Wenzel Renata – plastyka, technika

Wierucki Maciej – wychowanie fizyczne

Winiarska Anna – nauczyciel współorganizujący integrację

Wiśniewska Anita – nauczyciel współorganizujący integrację

Wojtkowiak Elżbieta – język polski

Wojtyniak Maja – nauczyciel współorganizujący integrację

Zarzecka Małgorzata – rehabilitacja

Zimniak Magdalena – edukacja wczesnoszkolna

Żybura-Grześ Justyna – zajęcia komputerowe, matematyka

Żywień-Janczukowicz Lilianna – historia, nauczyciel współorganizujący integrację